URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285181-brigada-gart-znischila-vorozhu-tehniku-ta-obladnannya-na-harkivschini-video
Бригада «Гарт» знищила ворожу техніку та обладнання на Харківщині (відео)
Військовослужбовці Держприкордонслужби у складі Сил оборони України продовжують уражати російські позиції на Південно-Слобожанському напрямку.
Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Держприкордонслужбу України.
На Південно-Слобожанському напрямку українські військові продовжують виконувати завдання з протидії російсько-окупаційним військам. Розвідувально-ударні групи БПЛА бригади «Гарт» уразили низку важливих ворожих цілей.
Під час виконання бойових завдань було знищено:
- ворожу гармату,
- дві автівки,
- склад з боєкомплектом,
- комплекс дальнього візуального спостереження «Муром-М»,
- антени зв’язку,
- точки запуску БПЛА противника.
Ці дії спрямовані на зниження бойового потенціалу ворога та посилення обороноздатності українських підрозділів на напрямку.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ показав відео, як підрозділ РУБпАК «Прайм» знищив мінометні позиції та склад ворога на Харківщині.