Зазначається, що станом на 16:00 громада залишається без електроенергії. Аварійні бригади АТ «Харківобленерго» оперативно розпочали роботи з обстеження та відновлення пошкодженої інфраструктури.
«З огляду на складність відновлювальних заходів, визначити точні терміни завершення ремонту наразі неможливо. Про подальший хід робіт та відновлення енергопостачання мешканців буде проінформовано додатково через наші офіційні ресурси або через офіційні ресурси АТ «Харківобленерго», - йдеться у повідомленні.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що росіяни
вдарили по Слатиному близько 12:50 з РСЗВ.