17.09.2025   
Городской Дозор
Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285148-harkivski-sumoyistki-privezli-z-taylandu-zoloti-medali-chempionatu-svitu

Харківські сумоїстки привезли з Тайланду золоті медалі чемпіонату світу

Харківські спортсмени успішно вступили у Бангкоку.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, з 12 по 14 вересня 2025 року у Бангкоку (Королівство Таїланд) відбувся чемпіонат світу з сумо серед юніорів та дорослих, у якому схлестнулися близько 300 спортсменів із 29 країн світу. Україну представляли 20 атлетів у двох вікових групах.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Харківські спортсмени триумфально виступили на змаганнях:
  
  • Тетяна Караченко (до 73 кг) вибоола золото в особистій категорії та бронзу у команді;
  • Ірина Пасічник (абсолютна категорія) стал чемпіонкою в особистій першості та бронзовою призеркою у команді.
 
 
У підсумку збірна України виборола 18 нагород:
  • 6 золотих,
  • 6 срібних та
  • 6 бронзових медалей, підтвердивши свій статус серед найсильніших команд світу.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харків’яни здобули бронзу на Всеукраїнському турнірі з гандболу.
 
←Вернуться Печать