Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285138-harkiv-yani-zdobuli-bronzu-na-vseukrayinskomu-turniri-z-gandbolu
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285138-harkiv-yani-zdobuli-bronzu-na-vseukrayinskomu-turniri-z-gandbolu
Харків’яни здобули бронзу на Всеукраїнському турнірі з гандболу
Команда юнаків КДЮСШ №1 Харківської міської ради посіла третє місце на турнірі в Чорноморську, продемонструвавши підготовку до чемпіонату України.

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Kharkiv SPORT City, з 12 по 14 вересня 2025 року у місті Чорноморськ пройшов Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2012–2013 років народження.
Бронзові нагороди турніру здобула команда вихованців КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 Харківської міської ради».
Цей виступ став важливим етапом підготовки до чемпіонату України.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківські каратисти тріумфально виступили на континентальних змаганнях у Данії.