14.09.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Влада
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285042-u-harkovi-poshkodzheno-bilshe-20-tisyach-budivel

У Харкові пошкоджено ворогом більше 20 тисяч будівель

Про це мер Харкова Ігор Терехов розповів в ефірі національного телемарафону.


У Харкові пошкоджено ворогом більше 20 тисяч будівель
Як повідомляє РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов у телеефірі нагадав, що загалом у місті пошкоджено понад 12 тис. будівель, з яких 9 тис. - житлові.
 
«Відбудова житла - наш пріоритет. Роботи тривають безперервно: ми зносимо будинки, які не підлягають відновленню, і разом з будівельними компаніями працюємо над відновленням тих, що можна врятувати. Цього року запланували відновити 200 будинків, і станом на сьогодні 150 з них уже відбудували», - зазначив Ігор Терехов.
 
Він також додав, що з початку повномасштабної війни у Харкові відновили близько 1,5 тис. будинків.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов привітав танкистів з професійним святом.
 
←Вернуться Печать