Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284944-z-klumbi-u-novobavarskomu-rayoni-dvi-zhinki-potsupili-kviti
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284944-z-klumbi-u-novobavarskomu-rayoni-dvi-zhinki-potsupili-kviti
З клумби у Новобаварському районі дві жінки поцупили квіти (відео)
Про подію розповіла голова адміністрації Новобаварського району Харкова Тетяна Цибульник.

«Після нахабного вчинку цих двох пані комунальники Новобаварського району відверто задаються питанням: чому і навіщо?
Публічна крадіжка квітів з клумби по проспекту Любові Малої, 2/1, у виконанні двох літніх жінок засмучує і водночас обурює.
На превеликий жаль, сьогодні нахабно було спаплюжено роботу працівників КП «Благоустрій» нашого району.
Шкода, що є люди, яким бракує виховання і поваги до праці інших», - зазначила Тетяна Цибульник.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники Харкова продовжують впорядковувати території міських кладовищ