Як повідомляє РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов заначив у телеефірі, що
-
головним укриттям для містян залишаються 30 станцій метрополітену.
-
у місті відкрили вже сім підземних шкіл, де теж можна сховатися під час повітряних тривог.
-
міська влада встановила захисні споруди на 14 зупинках громадського транспорту.
-
всего у місті працюють понад 3,3 тис. укриттів різних видів.
«Все більше харків’ян користуються укриттями. Ми запровадили в Харкові диференційовану систему повітряних тривог, і сирени лунають тоді, коли для міста є реальна небезпека. Тому люди стали частіше дослухатися до оповіщень та спускатися в укриття. І ми не зупиняємо роботу над тим, щоб усі наші захисні споруди були в належному стані», - наголосив Ігор Терехов.