26.08.2025   
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284466-pidlitok-ta-cholovik-pograbuvali-meshkantsiv-harkivschini-na-desyatki-tisyach-griven

Підліток та чоловік пограбували мешканців Харківщини на десятки тисяч гривень

На Харківщині судитимуть двох розбійників.


Підліток та чоловік пограбували мешканців Харківщини на десятки тисяч гривень
Як повідомляє РЕДПОСТ, 16-річний мешканець села Дружба та 48-річний житель Балаклії, 22 серпня 2025 року напали на жителів Берестинського району. Вони відібрали у потраждалих
  • мобільні телефони,
  • комп’ютерну техніку та
  • велосипед на понад 20 тисяч гривень.
 
Новоспеченим "гангстерам" оглошено підозру у грабіжі. Їм загрожує до 10 років за гратами. Наразі обвинувальні акти скеровані до суду для розгляду по суті. Остаточне рішення ухвалить суд.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що співробітниця моргу викрадала золоті прикраси з тіл загиблих воїнів України.
 
←Вернуться Печать