На Харківщині в авто медиків народилася дитина

23.08.2025  13:30
23 серпня о 6:50 прямо в кареті швидкої допомоги на світ з’явилася дівчинка.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
 
Жінка перебувала на 38 тижні вагітності, і пологи розпочалися дорогою до медичного закладу.
 
Завдяки професійним та злагодженим діям нашої бригади №1701 народилася дівчинка.
 
Після надання необхідної допомоги малеча з мамою були передані фахівцям медичного закладу.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 23 серпня.