Загарбники під час обстрілу вбили мирну мешканку Харківщини

22.08.2025  16:05
Російські інтервенти вчинили на Харківщині черговий воєнний злочин.
Як повідомляє РЕДПОСТ, 22 серпня 2025 року окупаційна армія обстріляла  Куп’янськ. Під час ворожого удару загинула 66-річна жінка.
 
Постраждали також 54-річний чоловік та жінки 53, 57 і 65 років. У потерпілих медики діагностували гостру реакцію на стрес.
 
На місце події виїжджали слідчо-оперативна група, криміналісти та вибухотехніки поліції. Відкрито кримінальне провадження за ст. 438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що ворог атакував дронами село у Куп'янському районі.