Як повідомляє
РЕДПОСТ, 500 тисяч мешканців міста отримали «Картку харків’янина».
Команда проєкту вручила ювілейну «X-card» пані Світлані, яка переїхала до Харкова з Дніпропетровщини майже три роки тому.
Про можливості картки дізналася від містян, адже її часто запитували про наявність «Картки харків’янина» в магазинах, аптеках та медичних закладах.