У Харкові урочисто вручили ювілейну «Картку харків’янина»

21.08.2025  17:06
Стало відомо, хто у Харкові став власником півмільйонної «X-card».
Як повідомляє РЕДПОСТ, 500 тисяч мешканців міста отримали «Картку харків’янина». 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Команда проєкту вручила ювілейну «X-card» пані Світлані, яка переїхала до Харкова з Дніпропетровщини майже три роки тому.
 
Про можливості картки дізналася від містян, адже її часто запитували про наявність «Картки харків’янина» в магазинах, аптеках та медичних закладах.