Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284297-u-harkivski-teplomerezhi-investuyut-sotni-milyoniv-griven
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284297-u-harkivski-teplomerezhi-investuyut-sotni-milyoniv-griven
У харківські тепломережі інвестують сотні мільйонів гривень
Стало відомо, на які нарямки підуть гроші інвестиційної програми, яку погодив на 2025 рік Виконавчий комітет Харківської міськради, та який очікується результат.
У харківські тепломережі інвестують сотні мільйонів гривень
Як повідомляє РЕДПОСТ, передбачається комплекс заходів для забезпечення надійного та безперебійного теплопостачання міста, тепловики прагнуть:
- скоротити споживання газу та втрат теплової енергії,
- модернізувати обладнання,
- оновити зношені мережі,
- підвищити якість послуг
- зменшити негативний вплив на довкілля.
Основний акцент у програмі зроблено на реконструкцію котелень та теплових мереж, паонується
- перекласти майже 3 км магістралей, що має знизити рівень аварійності та витоків теплоносія
- реконструювати системи опалювання
- встановити прилади обліку теплової енергії в житлових будинках.
.jpg)
.jpg)
Загальний обсяг інвестицій становитиме понад 400 млн грн.
У підсумку реалізація програми дозволить
- зменшити понаднормативні втрати,
- стабілізувати систему теплопостачання,
- підвищити її енергоефективність та якість послуг.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині мешканців трьох населених пунктів просять тимчасово не користуватися газом.