20.08.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284297-u-harkivski-teplomerezhi-investuyut-sotni-milyoniv-griven

У харківські тепломережі інвестують сотні мільйонів гривень

Стало відомо, на які нарямки підуть гроші інвестиційної програми, яку погодив на 2025 рік Виконавчий комітет Харківської міськради, та який очікується результат.


У харківські тепломережі інвестують сотні мільйонів гривень
Як повідомляє РЕДПОСТ, передбачається комплекс заходів для забезпечення надійного та безперебійного теплопостачання міста, тепловики прагнуть:
  • скоротити споживання газу та втрат теплової енергії,
  • модернізувати обладнання,
  • оновити зношені мережі,
  • підвищити якість послуг
  • зменшити негативний вплив на довкілля.
Читайте також: Оновлені концепції відбудови пошкоджених будинків презентували у Харкові

Основний акцент у програмі зроблено на реконструкцію котелень та теплових мереж, паонується

  • перекласти майже 3 км магістралей, що має знизити рівень аварійності та витоків теплоносія
  • реконструювати системи опалювання
  • встановити прилади обліку теплової енергії в житлових будинках.

Інвестують сотні мільйонів гривень у тепломережі міста: Новини Харкова

Інвестують сотні мільйонів гривень у тепломережі міста: Новини Харкова
 
Загальний обсяг інвестицій становитиме понад 400 млн грн.
 
У підсумку реалізація програми дозволить
  • зменшити понаднормативні втрати,
  • стабілізувати систему теплопостачання,
  • підвищити її енергоефективність та якість послуг.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

 

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині мешканців трьох населених пунктів просять тимчасово не користуватися газом.

 

←Вернуться Печать