Як повідомляє
РЕДПОСТ, вдень 18 серпня 2025 року на вулиці Олімпійській водій автівки Toyota, рухаючи заднім ходом зіткнувся з авто Kia.
Під час спілкування правоохоронців з водіями з'ясувалося, що кермувальник автомобіля Kia нетверези, щой підтвердила перевірка — 0.60 проміле, що в 3 рази перевищує допустиму норму.
Поліцейські відсторонили від керування водія Кіа та на обох водіїв склали відповідні матеріали, які надалі будуть передані до суду.