У Харкові комунальники відновили роботу понад 100 домофонів

18.08.2025  13:20
За минулий тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» відремонтували понад 100 домофонів та відновили роботу 60 приладів обліку електроенергії.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, ремонту систем відеоспостереження тощо. 
 
Крім того, підприємство продовжує контролювати виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами. Загалом за тиждень було опрацьовано майже 8,7 тис. звернень від харків’ян.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники усувають наслідки ворожих обстрілів.