08.08.2025   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1283903-u-privatnomu-sektori-harkova-za-tizhden-pribrali-19-ga-travi

У приватному секторі Харкова за тиждень прибрали 19 га трави

Працівники КП «Благоустрій» проводили санітарне очищення у трьох районах міста – вивезли поросль, косили траву та оновлювали контейнери для ПЕТ-пляшок.

Харківські комунальники прибрали 19 га трави й подрібнили понад тисячу гілок

Упродовж минулого тижня працівники комунального підприємства «Благоустрій» продовжували впорядковувати приватний сектор Харкова. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на харківську міськраду.

Роботи з санітарного очищення проводилися в Основ’янському, Немишлянському та Слобідському районах міста.

За цей період комунальники видалили 340 квадратних метрів порослі, подрібнили 1,2 тисячі гілок і скосили траву на площі 19 гектарів.

Крім того, бригади ремонтували та фарбували контейнери для збору пластикових пляшок (ПЕТ), аби забезпечити належний вигляд та функціональність пунктів збору вторсировини.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що фахівці КСП «Інженерні мережі» опрацювали майже 9 тисяч звернень містян. Ремонтні бригади відновлювали роботу домофонів, лічильників, телебачення, інтернету та систем відеоспостереження.

←Вернуться Печать