Як повідомляє
РЕДПОСТ, працівники комунального підприємства наводять лад у парку «Юність» і лугопарку в Холодногірському районі.
За минулий тиждень комунальники вивезли звідти понад 35 куб. м сміття. Крім того, вони щодня прибирають території, косять газони, доглядають за клумбами та зеленими насадженнями.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що харківські електромонтери
ліквідували більше 100 аварій на мережах.