Як повідомляє
РЕДПОСТ Збройні Сили України
отримають нову форму, яка поступово замінить камуфляж ММ-14, відомий у народі як «піксель». Згідно з повідомленням, Центральне управління розвитку матеріального забезпечення затвердило для подальшого використання новий камуфляжний малюнок ММ-25. Про це поінформовано виробників та постачальників речового майна для ЗСУ.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що окупанти 598 разів
обстріляли позиції Сил оборони та втратили 130 одиниць озброєння на Харківському напрямку.