25.07.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1283490-okupanti-vdarili-po-bezrukah-harkivskoyi-oblasti

Окупанти вдарили по Безруках Харківської області

Сьогодні об 11:25 окупанти вдарили по приватній забудові села Безруки, пошкодивши три будинки, господарчі споруди та цивільну автівку.

 
Про це повідомив начальник Дергачівскої МВА Вячеслав Задоренко, передає РЕДПОСТ.
 
«Люди, які у цей час перебували вдома, дивом не постраждали. На місці події сталася незначна пожежа, яку вони швидко загасити власноруч.
 
За попередньою інформацією, удар було завдано реактивний боєприпасом. Наразі фахівці відповідних служб встановлюють його тип», - повідомив Вячеслав Задоренко.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, 25 липня ворог завдав ударів по медичному закладу Харкова.
 
←Вернуться Печать