23.06.2025   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1282398-za-prodazh-dvomisyachnoyi-donki-harkiv-yanku-zasudili-do-vosmi-rokiv

За продаж двомісячної доньки харків’янку засудили до восьми років

Салтівський районний суд визнав винною 22-річну мешканку Харкова у торгівлі власною дитиною. Під час передачі немовляти за обумовлену суму її затримали правоохоронці.

Харків’янку засудили до 8 років тюрми за продаж двомісячної доньки
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

Суд у Харкові визнав винною 22-річну харків’янку у торгівлі власною дитиною за частиною 3 статті 149 Кримінального кодексу України. Жінку засудили до восьми років позбавлення волі.

За матеріалами обласної прокуратури, у грудні 2024 року вона народила доньку. Уже в січні 2025-го мати вирішила продати немовля знайомій і встановила «прайс» у розмірі 20 000 доларів США. 12 лютого під час передачі дитини за узгоджену суму правоохоронці затримали фігурантку.

У суді жінка повністю визнала провину. Вирок у Салтівському районному суді набирає чинності після завершення строку на апеляційне оскарження. Досудове розслідування проводили слідчі слідчого управління ГУНП в області за оперативного супроводу 7-го управління ДСР Нацполіції.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що СБУ викрила харків’янина, який готував теракт проти брата Єрмака.

 

←Вернуться Печать