
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1282358-dsns-na-harkivschini-vigorilo-8-8-ga-ekosistem
ДСНС: на Харківщині вигоріло 8,8 га екосистем
З 21 по 22 червня рятувальники ДСНС Харківщини здійснили 24 виїзди. Найбільше викликів було пов’язано з пожежами в природних екосистемах.
Як повідомляє РЕДПОСТ, впродовж доби з 21 по 22 червня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 24 оперативних виїзди. З них: 9 разів – на ліквідацію пожеж, 4 – для проведення інших невідкладних робіт, 6 – надання допомоги населенню, ще 5 – інші виїзди.
Підрозділи ДСНС не залучались до гасіння пожеж, спричинених обстрілами, оскільки за цей період такі випадки не зафіксовані. Проте було ліквідовано 5 пожеж у природних екосистемах, загальна площа займання склала 8,8 га.
Крім того, піротехніки знешкодили 161 одиницю вибухонебезпечних предметів, вилучених у різних районах області.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби російські війська атакували три населені пункти Харківської області, застосувавши авіабомби, безпілотники та fpv-дрони.