
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1281373-na-kup-yanschini-droni-kamikadze-rf-zruynuvali-adminbudivlyu-ta-pidpriemstvo-prokuratura-rozslidue-voenniy-zlochin
На Купʼянщині дрони-камікадзе рф зруйнували адмінбудівлю та підприємство – прокуратура розслідує воєнний злочин
У селищі Великмй Бурлук внаслідок ударів двох БпЛА пошкоджено цивільні об’єкти. Постраждалих немає, триває слідство.


Внаслідок ударів зруйновано адміністративну будівлю та приміщення цивільного підприємства. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Факт ворожої атаки зафіксовано правоохоронцями. За процесуального керівництва Купʼянської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни).
Прокурори спільно зі слідчими поліції проводять комплексні процесуальні дії для документування злочину та притягнення винних до відповідальності.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що у селищі Великий Бурлук Куп’янського району внаслідок удару російських ударних БпЛА сталася масштабна пожежа в двоповерховій адміністративній будівлі.