30.04.2025   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1280645-77-budinkiv-zaznali-poshkodzhen-pislya-ataki-droniv-u-harkovi

77 будинків зазнали пошкоджень після атаки дронів у Харкові

Увечері 29 березня російські безпілотники атакували Харків. Пошкоджено десятки багатоповерхівок, вибито понад півтори тисячі вікон і зруйновано дахи. Комунальники вже працюють на місцях.

У Харкові після атаки дронів 29 березня пошкоджено понад 70 будинків У Харкові після атаки дронів 29 березня пошкоджено понад 70 будинків

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міськраду,  внаслідок масованої атаки російських безпілотників, що відбулася ввечері 29 березня, у Харкові зазнали пошкоджень щонайменше 77 житлових будинків. Найбільше постраждали Київський, Слобідський та Салтівський райони міста.

За даними комунальних служб, було вибито 1588 вікон та пошкоджено 205 балконних склінь. Також зафіксовано пошкодження 14 покрівель і конструктивних елементів восьми будівель.

У Харкові після атаки дронів 29 березня пошкоджено понад 70 будинків У Харкові після атаки дронів 29 березня пошкоджено понад 70 будинків

Одразу після завершення обстрілу комунальні служби міста розпочали ліквідацію наслідків. Роботи тривають безперервно — фахівці відновлюють вікна, ремонтують покрівлі та усувають інші руйнування, спричинені атакою.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що ввечері 29 квітня російська армія атакувала Харків щонайменше 15 дронами-камікадзе типу «Герань-2». У результаті постраждали п’ять районів міста, зруйновано житлові будинки, медзаклади та інфраструктуру.

←Вернуться Печать