Мешканців Харківщини запрошують на Всеукраїнський спортивний марафон

25.04.2025  20:49
Захід, у якому можуть взяти участь житьелі Харківщини відбудеться у межах Національного Фестивалю "Код Нації".
Як повідомляє РЕДПОСТ, Всеукраїнський спортивний марафон "Крок" до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку проводиться вже вп'яте у межах Національного Фестивалю "Код Нації".
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Головною метою змагання є проведення спортивних заходів благодійного спрямування для популяризації ідеї здорової нації та активного способу життя; підвищенню та розвитку українського духу в суспільстві; залученню представників з усіх областей України для утвердження моральної, духовної, національної свідомості та єдності українського народу.
 
Марафон відбудеться у кілька етапів:
 
  • до 9 травня — подача заявок на участь;
  • до 11 травня — реєстрація результатів забігів/заїздів учасниками;
  • 15 травня — оголошення переможців;
  • до 31 травня — надсилання дипломів та дарунків учасникам і переможцям.
 
Цьогоріч у межах п'ятого Марафону введено "вільну дистанцію" в усіх категоріях. Це дозволяє будь-кому з учасників поставити власну ціль-дистанцію (від 1 км), подолати її та перемогти.
 
У межах волонтерської ініціативи Національного Фестивалю "Код Нації" весь прибуток з донатів, отриманих благодійним фондом "Відсоток Небайдужих", буде передано на підтримку Збройних Сил України. Звіти про використання коштів регулярно публікуватимуться організаторами на офіційних сторінках Фестивалю у соціальних мережах.
 
Умови участі у Всеукраїнському спортивному марафоні "Крок" можна дізнатися на сайті.