Як повідомляє РЕДПОСТ, поліцейські Основ’янського району Харкова оперативно затримали чоловіка, який під час конфлікту завдав ножового поранення опоненту.
Інцидент стався 7 березня біля одного з будинків у районі. Між двома місцевими мешканцями виникла сварка, в ході якої один із них вдарив іншого ножем у грудну клітину та втік з місця події.
На виклик прибула слідчо-оперативна група поліції. Потерпілому оперативно надали медичну допомогу, що врятувало йому життя.
В результаті проведених оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу нападника. Ним виявився 35-річний мешканець Харкова. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі чоловікові повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство). Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині чоловік вдарив ножем колишню співмешканку.