14.06.2024   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1270816-na-harkivschini-perevirku-na-diversantiv-proyshli-80-osib

На Харківщині перевірку на диверсантів пройшли 80 осіб

Протягом минулої доби поліція Харківщини отримала 1272 повідомлення від мешканців.

поліція

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області, більшість звернень стосувалися порушень законів і звичаїв війни, шахрайств, хуліганств, привласнення майна та незаконного обігу наркотиків.

За підозрою в участі у диверсійно-розвідувальних групах і пропагандистській діяльності затримано 80 осіб.

На блокпостах правоохоронці спільно з військовими перевіряють транспорт для запобігання нелегальному ввезенню зброї і наркотиків. Поліція також викрила громадянина в незаконному обігу наркотиків.

Сталося 23 ДТП, у яких загинуло двоє людей і 15 травмовано. Складено 9 адмінпротоколів за порушення ПДР: два за керування у стані сп'яніння, три за відсутність документів і чотири за перевищення швидкості.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулї доби рятувальники ДСНС 11 разів виїжджали на гасіння пожеж, чотири з яких спричинив ворог.

 

 

←Вернуться Печать