
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1270072-vodiy-trolleybusa-buv-bilya-epitsentru-vluchannya-pravoohorontsi-pro-naslidki-obstrilu-harkova
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1270072-vodiy-trolleybusa-buv-bilya-epitsentru-vluchannya-pravoohorontsi-pro-naslidki-obstrilu-harkova
Водій троллейбуса був біля епіцентру влучання: правоохоронці про наслідки обстрілу Харкова
російська армія вдарила по місту двома УМПБ Д30-СН. Удари були завдані з території бєлгородської області рф.
.jpg)
22 травня близько 13:50 зс рф завдали авіаудари по Харкову.
У Шевченківському районі зафіксовано влучання біля входу у кафе. Пошкоджено автомобілі, житлові будинки, автомийку, магазини тощо. Наразі відомо про десятьох постраждалих, медики надають їм допомогу. Один з поранених — водій тролейбуса — перебуває у тяжкому стані. Під час вибуху він був біля епіцентру влучання. Потерпілому ампутовано дві ніжніх кінцівки.
У Холодногірському районі внаслідок ворожого авіаудару зруйновано цивільне підприємство.
На місці працюють прокурори та слідчі поліції з метою фіксації воєнних злочинів. Розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 438 КК України.
Раніше РЕДПОСТ писав, як виглядає дитсадок у Чугуєві після ракетного удару.