
Новость из раздела: Армія
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1269258-zsu-vidbili-nevdali-sprobi-voroga-atakuvati-na-kup-yanskomu-napryamku
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1269258-zsu-vidbili-nevdali-sprobi-voroga-atakuvati-na-kup-yanskomu-napryamku
ЗСУ відбили невдалі спроби ворога атакувати на Куп'янському напрямку
У Харківській області військові рф вели безуспішні штурмові дії в районі сіл Кислівка та Берестове.
Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Генштаб ЗСУ, бойова ситуація в Харківській області наступна:
- на Слобожанському напрямку противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки;
- на Куп’янському напрямку нашими воїнами відбито 10 атак в районах населених пунктів Кислівка, Берестове Харківської області та Стельмахівка Луганської області.
Протягом доби під авіаударами вворога опинилися, зокрема, населені пункти:
- Дергачі,
- Висока Яруга,
- Липці,
- Огірцеве,
- Піщане,
- Глушківка,
- Водяне.
Під артилерійським вогнем перебували понад 110 населених пунктів Харківської, Чернігівської, Сумської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав про стан бойових дій на Харківщині вранці 26 квітня 2024 року.