
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1267984-metro-harkova-pridbae-17-novih-poyizdiv-igor-terehov
Метро Харкова придбає 17 нових поїздів, – Ігор Терехов
У Харкові реалізують проєкт з подовження третьої лінії метрополітену.

Метро Харкова придбає 17 нових поїздів, – Ігор Терехов
Про це міський голова Ігор Терехов повідомив у своєму телеграм-каналі, передає РЕДПОСТ.
«Попри всі труднощі війни, вже сьогодні ми маємо закласти міцну основу для нашого успішного майбутнього.
Тому метро Харкова спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку придбає 17 нових пʼятивагонних поїздів.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Ця робота є складовою глобального проєкту з подовження третьої лінії метрополітену. Вона була розпочата задовго до вторгнення.
До того ж, кошти ЄБРР є цільовими і можуть бути використані виключно на потреби, заради яких були виділені», – написав він.
Раніше РЕДПОСТ писав, що 14 березня 2024 року у Харкові з 9:30 до 15:30 буде припинений рух трамваїв на вул. Молочній та вул. Гольдбергівській, на ділянці від вул. Георгія Тарасенка до пров. Рибасівського (в напрямку вул. Москалівської), що пов'язано з ремонтом трамвайної колії.