
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1264891-u-harkovi-vidkrili-biznes-ponad-13-tisyach-pidpriemtsiv
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1264891-u-harkovi-vidkrili-biznes-ponad-13-tisyach-pidpriemtsiv
У Харкові відкрили бізнес понад 13 тисяч підприємців
Протягом січня-листопада понад 13,1 тис. фізичних осіб-підприємців виявили бажання розпочати власну справу та офіційно зареєстрували бізнес у Харкові.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
За інформацією Головного управління ДПС у Харківській області, станом на 1 грудня кількість фізичних осіб-підприємців у Харкові склала майже 119 тис. осіб. Протягом січня-листопада 2023 року припинили діяльність 13,7 тис. фізичних осіб-підприємців.
Перемістили бізнес з Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду за цей же період 620 ФОП.
Своєю чергою 880 фізичних осіб-підприємців (переважно з деокупованих територій) обрали Харків у якості нової локації для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу.
У Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку підкреслили, що в умовах сьогодення бізнес відіграє ключову роль у забезпеченні економічної незалежності та подальшому розвитку Харкова, тому міська рада робить все можливе для підтримки бізнесу та залучення інвестицій.
Раніше РЕДПОСТ писав що, у Харкові підприємців звільнили від орендної плати за комунальне майно на час війни.