
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1263935-u-harkovi-politseyski-obgovorili-z-osvityanami-shlyahi-protidiyi-bulingu
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1263935-u-harkovi-politseyski-obgovorili-z-osvityanami-shlyahi-protidiyi-bulingu
У Харкові поліцейські обговорили з освітянами шляхи протидії булінгу
Нарада відбулася за участі вчителів комунального закладу "Харківський ліцей № 116 Харківської міської ради".

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
Співробітники ювенальної превенції Харківського РУП № 3 разом з освітянами обговорили питання протидії булінгу та насильству, способи вирішення проблем між підлітками, механізм дій у випадку цькування серед неповнолітніх.
Правоохоронці також розказали про відповідальність за вчинення булінгу та надали рекомендації, як правильно реагувати на факти цькування.
Запобігання та профілактика випадків булінгу чи шкільного насильства є найважливішим завданням поліції та педагогів, оскільки жорстоке ставлення до дитини неминуче призводить до руйнівних наслідків.
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські патрульні виявили водіїв авто із ознаками сп'яніння.