
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1262655-fakt-nezakonnoyi-torgivli-pidaktsiznoyi-produktsiyi-viyavili-na-harkivschini
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1262655-fakt-nezakonnoyi-torgivli-pidaktsiznoyi-produktsiyi-viyavili-na-harkivschini
Факт незаконної торгівлі підакцизної продукції виявили на Харківщині
У власника крамниці були відсутні дозвільні документи на реалізацію алкогольних напоїв.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцейських офіцерів громад в Харківській області.
Факт незаконної торгівлі підакцизною продукцією виявили під час відпрацювання поліцейські офіцери Солоницівської громади в одному із магазинів села Подвірки. При перевірці документів виявилося, що у власника крамниці відсутні дозвільні документи на реалізацію алкогольних напоїв.
Загалом поліцейські вилучили з торгового закладу підакцизну продукцію на загальну суму майже 20 тисяч гривень. На власника магазина правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові судитимуть посадовицю при окупантах.