Про це повідомляє
РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Повідомляється, що у Немишлянському районі тривають роботи з благоустрою прибудинкових територій.
Зокрема, фахівці КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» ремонтують лавки у дворах житлових будинків на пр. Героїв Харкова, вулицях Танкопія та Рибалка. Також за зверненнями мешканців виконується капітальний ремонт вхідної групи житлового будинку на вул. Амосова.
Крім цього в Основ'янському районі тривають роботи з весняного благоустрою. Бригади СКП "Харківзеленбуд" виконують санітарну обрізку дерев та облаштовують клумби на Гімназійній набережній. Також озеленювачі планують квітники у сквері Космонавтів.
В свою чергу у Салтівському районі продовжуються весняні роботи. Фахівці КП «ХРБП» приводять до ладу дитячі майданчики, ремонтують елементи дворової інфраструктури, вхідні групи та покрівлі житлових будинків.