10.02.2023   Євген Клочко
Городской Дозор
Новость из раздела: Дороги та транспорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1254730-cherez-znestrumlennya-dilyanok-zatrimuetsya-potyag-do-harkova

Через знеструмлення ділянок затримується потяг до Харкова

Через відключення електроенергії на окремих ділянках по України 5 із 65 рейсів "Укрзалізниця" затримано на понад 5 хвилин, а 3 потяги затримано на понад 30 хвилин.


Через знеструмлення ділянок затримується потяг до Харкова

Про це РЕДПОСТ повідомили в пресслужбі "Укрзалізниці".

За інформацією компанії-перевізника, всі пасажири рейсу "№712/711 Київ — Краматорськ" були пересаджені до спальних вагонів під резервним тепловозом. Крім того, Інтерсіті+ №722  Київ-Харків також прямує за допомогою теплової тяги.

Відповідно, в зворотньому напрямку ці поїзди очикуються із деякою затримкою. Про час прибуття рухомого складу "Укрзалізницею" буде повідомлено додатково.

Раніше РЕДПОСТ повідомляв, що через превентивні відключення електроенергії в регіоні, у Харківському метрополітені тимчасові зміни у графіку руху поїздів.

←Вернуться Печать