
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1252009-gazoviki-provodyat-remontno-vidnovlyuvalni-roboti-u-velikiy-danilivtsi
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1252009-gazoviki-provodyat-remontno-vidnovlyuvalni-roboti-u-velikiy-danilivtsi
Газовики проводять ремонтно-відновлювальні роботи у Великій Данилівці
Фахівці виявили понад тисячу пошкоджень.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ "Харківміськгаз".
Повідомляється, що ведуться масштабні ремонтно-відновлювальні роботи у Великій Данилівці. Під час перевірки газових мереж в цьому мікрорайоні фахівцями АТ «Харківміськгаз» було виявлено більше тисячі пошкоджень від уламків снарядів та прямих попадань. Газовики проводять перемонтаж газових систем, а також відновлюють роботу пошкоджених підземних та наземних газопроводів.
Крім цього, відновлення газових мереж продовжується в Шевченківському районі міста. У цьому районі газовики обстежують внутрішньобудинкові та прилеглі до будівель газопроводи.
Після закінчення ремонтно-відновлювальних робіт спеціалісти компанії обстежать усі прилеглі газопроводи та відразу поновлять газопостачання мешканцям районів з дотриманням усіх вимог безпеки.
Нагадаємо, харківські комунальники допомагають упорядковувати «Пункти незламності».