
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1248035-u-harkivskiy-oblasti-kolishnya-politseyska-pogrozhuvala-kolegam-za-vidmovu-spivpratsyuvati-z-okupantami
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1248035-u-harkivskiy-oblasti-kolishnya-politseyska-pogrozhuvala-kolegam-za-vidmovu-spivpratsyuvati-z-okupantami
У Харківській області колишня поліцейська погрожувала колегам за відмову співпрацювати з окупантами
Дві експоліцейські перейшли на бік ворога.

Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.
Повідомляється, що колишня правоохоронниця міста Куп'янськ Харківської області, добровільно перейшла на бік ворога та погодилася співпрацювати з представниками рф. Зокрема, її основне завдання полягало у сприянні створенню правоохоронного органу окупантів.
Зрадниця агітувала своїх колег до співпраці з окупантами. У разі відмови вона погрожувала їм застосуванням фізичної сили. Крім того, встановлено, що колишня поліцейська прибула до квартири слідчого та без законних на те підстав провела обшук з метою відшукування та вилучення табельної вогнепальної зброї працівника поліції.
Її колега зрадниця, 41-річна експоліцейська з смт Борова, також перейшла на бік держави-агресора та почала працювати у псевдоправоохоронному органі окупантів.
Здобувши «нову» посаду, підозрювана намагається догодити окупантам. Вона патрулює місто, одягаючись у цивільний одяг з георгіївською стрічкою, приймає заяви відгромадян.
На підставі даних фактів відкрито кримінальні справи згідно з частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, у Харківській області колишній правоохоронець перейшов на бік ворога.