URL новости: https://redpost.com.ua/news/1292544-komunalniki-harkova-pribrali-smittya-vidremontuvali-dorogi-pislya-rozrittiv-i-virivnyali-30-km-gruntovih-shlyahiv
Комунальники Харкова прибрали сміття, відремонтували дороги після розриттів і вирівняли 30 км ґрунтових шляхів
У Харкові тривають весняні роботи з упорядкування вулично-дорожньої мережі. Комунальні служби вивозять сміття, ремонтують покриття та відновлюють ґрунтові дороги в приватному секторі.
.jpg)
Як повідомляє РЕДПОСТ, в квітні КП «Шляхрембуд» виконувало комплекс робіт із весняного прибирання та відновлення дорожньої інфраструктури Харкова.
З вулично-дорожньої мережі міста прибирали змет і сміття – за місяць було вивезено близько 8 тис. м³ відходів.
Паралельно комунальники ліквідовували пошкодження дорожнього покриття, відновлювали асфальт у місцях розриттів після робіт інженерних служб та проводили профілювання доріг.

У приватному секторі відгрейдерували понад 115 тис. м² вулиць, що дозволило вирівняти приблизно 30 км ґрунтових доріг.
Наразі роботи з утримання дорожньої мережі продовжуються. Щодня в процесі задіяно близько 250 працівників та понад 200 одиниць спецтехніки.
.jpg)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що у сквері Незалежності висадили 10 нових дерев.
.jpg)