16.02.2026   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290051-u-harkovi-vveli-grafiki-avariynih-vidklyuchen

У Харкові ввели графіки аварійних відключень

Через складну ситуацію в енергомережах Харкова та області застосовують аварійні та погодинні відключення електроенергії.


У Харкові ввели графіки аварійних відключень

У Харкові та Харківській області введено графіки аварійних відключень електроенергії для стабілізації ситуації в мережах. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».

Одночасно залишаються в дії погодинні графіки відключень, що дозволяють рівномірно розподіляти навантаження на електромережі.

Мешканців закликають поставитися до обмежень з розумінням і враховувати, що такі заходи вимушені через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок ворожих обстрілів. Спільні зусилля допоможуть зберегти стабільність постачання та витримати складні умови.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, як вимикатимуть світло на Харківщині 16 лютого 2026 року.
←Вернуться Печать