Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290051-u-harkovi-vveli-grafiki-avariynih-vidklyuchen
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290051-u-harkovi-vveli-grafiki-avariynih-vidklyuchen
У Харкові ввели графіки аварійних відключень
Через складну ситуацію в енергомережах Харкова та області застосовують аварійні та погодинні відключення електроенергії.
У Харкові ввели графіки аварійних відключень
У Харкові та Харківській області введено графіки аварійних відключень електроенергії для стабілізації ситуації в мережах. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
Одночасно залишаються в дії погодинні графіки відключень, що дозволяють рівномірно розподіляти навантаження на електромережі.
Мешканців закликають поставитися до обмежень з розумінням і враховувати, що такі заходи вимушені через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок ворожих обстрілів. Спільні зусилля допоможуть зберегти стабільність постачання та витримати складні умови.
Раніше РЕДПОСТ писав, як вимикатимуть світло на Харківщині 16 лютого 2026 року.