28.11.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287666-harkivski-komunalniki-pokazali-yak-navodyat-lad-u-misti

Харківські комунальники показали, як наводять лад у місті

Вони наводять лад у дворах та упорядковують вулично-дорожню мережу міста.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КП ‘’ШЛЯХРЕМБУД''.
 
Загалом з початку тижня було зібрано понад 10 тис. куб. листя. З доріг комунальники вивезли більше ніж 600 куб. сміття і змету. 
 
 
Окрім цього, фахівці облаштували підходи до бюветів, відновили покриття в місцях розриття інженерних служб, а також виконали профілювання доріг приватного сектору, зокрема вул. Камишова, вул. Гетьманська, вул. Баркалова та ін.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що з початку листопада газовики Харківщини понад 20 разів виїжджали на виклики, спричинені обстрілами.
 
←Вернуться Печать