Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286457-u-harkivskomu-metro-znayshli-malenku-divchinku
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286457-u-harkivskomu-metro-znayshli-malenku-divchinku
У харківському метро поліцейські знайшли маленьку дівчинку
Стало відомо, що сталося із дитиною у харківській підземці на Салтівці.

Як повідомляє РЕДПОСТ, 23 жовтня 2205 року близько 08:30 поліцейські метрополітену помітили 7-річну дівчинку у підземному переході станції метро “Академіка Павлова”, яка була без супроводу дорослих.
З’ясувалося, що дитина відстала від бабусі у переході та загубилася. Правоохоронці оперативно встановили батьків дитини. Загрози життю і здоров’ю дівчинки немає, її передали рідним.
Поліція закликає батьків постійно стежити за дітьми у громадських місцях, особливо на станціях і переходах метрополітену, щоб запобігти подібним ситуаціям.