18.10.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286265-na-harkivschini-z-rodini-viluchili-ditey

На Харківщині з родини вилучили дітей

Поліцейські спільно зі службою у справах дітей вилучили двох малолітніх дітей із неблагополучної сім’ї.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Під час перевірки працівники поліції спільно зі службою у справах дітей Златопільської міської громади встановили, що 45-річної мешканка міста Златопіль систематично нехтує потребами дітей віком 9 та 2 роки. 
 
Жінка не забезпечує їх належним харчуванням, безпекою та санітарно-побутовими умовами.
 
Наразі діти тимчасово перебувають у лікарні, де їм надається медична допомога та психологічна підтримка.
 
Щодо матері складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також вирішується питання щодо позбавлення жінки батьківських прав.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові застілля обернулося зґвалтуванням.
 
←Вернуться Печать