Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285718-u-harkovi-komunalniki-zibrali-ponad-1-5-tisyachi-kubometriv-listya-za-tizhden
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285718-u-harkovi-komunalniki-zibrali-ponad-1-5-tisyachi-kubometriv-listya-za-tizhden
У Харкові комунальники зібрали понад 1,5 тисячі кубометрів листя за тиждень
Комунальники щодня наводять лад у дворах та на території уздовж доріг загального користування.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на філію «Благоустрій» КП ‘’Шляхрембуд'’.
Загалом за тиждень було зібрано понад 1,5 тис. кубометрів опалого листя.
.jpg)
Окрім сезонного та санітарного прибирання, комунальники продовжують дбати про стан зелених насаджень: видалення порослі, санітарна обрізка дерев і кущів, подрібнення сухих гілок та ін.
.jpg)
Також упродовж місяця було видалено більше ніж 400 пнів.
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники продовжують наводити лад на цвинтарях.