03.10.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285718-u-harkovi-komunalniki-zibrali-ponad-1-5-tisyachi-kubometriv-listya-za-tizhden

У Харкові комунальники зібрали понад 1,5 тисячі кубометрів листя за тиждень

Комунальники щодня наводять лад у дворах та на території уздовж доріг загального користування.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на філію «Благоустрій» КП ‘’Шляхрембуд'’.
 
Загалом за тиждень було зібрано понад 1,5 тис. кубометрів опалого листя. 
 
 
Окрім сезонного та санітарного прибирання, комунальники продовжують дбати про стан зелених насаджень: видалення порослі, санітарна обрізка дерев і кущів, подрібнення сухих гілок та ін. 
 
 
Також упродовж місяця було видалено більше ніж 400 пнів.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники продовжують наводити лад на цвинтарях.
 
←Вернуться Печать