30.09.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Освіта
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285616-nashe-misto-zavzhdi-bulo-i-zalishaetsya-tsentrom-osviti-igor-terehov

Наше місто завжди було і залишається центром освіти - Ігор Терехов

Мер Харкова Ігор Терехов привітав педагогів Індустріального та Салтівського районів з професійним святом.


Наше місто завжди було і залишається центром освіти - Ігор Терехов
Як повідомляє РЕДПОСТ, для освітян пройшов святковий концерт, а також урочисте нагородження кращих працівників закладів освіти. Мер вручив їм почесні грамоти Харківської міської ради, виконавчого комітету міськради та Подяки міського голови.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Звертаючись до вчителів, Ігор Терехов підкреслив, що саме їхня щоденна робота формує майбутнє міста навіть у найважчі часи.
 
 
 
 
«Наше місто завжди було і залишається центром освіти, і це - ваша заслуга. Вже четвертий рік ви працюєте у вкрай складних умовах: під звуки вибухів, повітряних тривог, часто без сну і відпочинку. Але, попри все, ви приходите до дітей, даєте їм знання, підтримку, тепло. Ви - опора для наших дітей у цей важкий час. Щиро вдячний вам за це», - зазначив мер.
 
 
 
 
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що під Харковом будують підземну школу.
 
←Вернуться Печать