Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285446-komunalniki-navodyat-lad-na-pribudinkovih-teritoriyah
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285446-komunalniki-navodyat-lad-na-pribudinkovih-teritoriyah
Комунальники наводять лад на прибудинкових територіях
Тривають сезонні роботи на клумбах – розсаджено 372 одиниці багаторічних рослин.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на філію «Благоустрій» КП «Шляхрембуд».
Працівники філії «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» щодня наводять лад на прибудинкових територіях міста, обслуговуючи близько 7 тис. багатоквартирних будинків.
.jpg)
За останній тиждень вони виконали покіс трави на площі близько 200 га, викорчувано понад 140 пнів. Тривають сезонні роботи на клумбах – розсаджено 372 одиниці багаторічних рослин.

Крім того, комунальники регулярно прибирають опале листя, обрізають сухі гілки, подрібнюють їх, видаляють поросль та проводять санітарну обрізку кущів.
Раніше РЕДПОСТ писав, що близько 5 тисяч абонентів у Харкові залишаються без світла після обстрілу.