16.09.2025   
Городской Дозор
Новость из раздела: Влада
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285121-mi-budemo-robiti-vse-schob-voni-pochuvalisya-yak-udoma-igor-terehov

Ми будемо робити все, щоб вони почувалися як удома - Ігор Терехов

Стало відомо, скільки евакуйованих громадян знайшли прихисток у Харкові за останні два тижні.


Ми будемо робити все, щоб вони почувалися як удома - Ігор Терехов
Як повідомляє РЕДПОСТ мер Харкова Ігор Терехов розповів єфірі телемарафону, що за останні два тижні Харків надав прихисток 63 громадянам, евакуйованим з Куп’янського району. Загалом  у місті перебуває понад 205 тис. вимушених переселенців.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
«Люди залишаються в Харкові, влаштовуються на роботу, їхні діти відвідують підземні школи, всі отримують необхідну медичну допомогу. Це наші люди, і ми будемо робити все, щоб вони почувалися як удома. Харків готовий і надалі приймати вимушених переселенців», - підкреслив мер.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов відзначив кращих рятувальників міста.
←Вернуться Печать