16.09.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285099-harkivski-komunalniki-zbirayut-nasinnya-kvitiv

Харківські комунальники збирають насіння квітів

Збір здійснюється у суху погоду, щоб насіння не втратило схожості.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на філію «Благоустрій» КП «ШЛЯХРЕМБУД».
 
У вересні працівники філії «Благоустрій» КП «ШЛЯХРЕМБУД» продовжують збирати насіння квітів.  
 
 
Зокрема, збирають насіння з таких рослин, як чорнобривці, айстри, космея, цинія, амарант, мальва та ін. 
 
 
‘’Зараз якраз сприятливий період. Збір здійснюється у суху погоду, щоб насіння не втратило схожості. Працівники уважно відбирають найкращі екземпляри, висушують та зберігають їх у відповідних умовах. Даний посадковий матеріал буде використано для висіву на клумбах у наступному році’’, - відзначили у філії.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харків’ян закликають користуватися електроприладами вдень через стан енергосистеми.
 
←Вернуться Печать