Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285099-harkivski-komunalniki-zbirayut-nasinnya-kvitiv
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285099-harkivski-komunalniki-zbirayut-nasinnya-kvitiv
Харківські комунальники збирають насіння квітів
Збір здійснюється у суху погоду, щоб насіння не втратило схожості.
.jpg)
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на філію «Благоустрій» КП «ШЛЯХРЕМБУД».
У вересні працівники філії «Благоустрій» КП «ШЛЯХРЕМБУД» продовжують збирати насіння квітів.
.jpg)
Зокрема, збирають насіння з таких рослин, як чорнобривці, айстри, космея, цинія, амарант, мальва та ін.
.jpg)
‘’Зараз якраз сприятливий період. Збір здійснюється у суху погоду, щоб насіння не втратило схожості. Працівники уважно відбирають найкращі екземпляри, висушують та зберігають їх у відповідних умовах. Даний посадковий матеріал буде використано для висіву на клумбах у наступному році’’, - відзначили у філії.
Раніше РЕДПОСТ писав, що харків’ян закликають користуватися електроприладами вдень через стан енергосистеми.