09.09.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284882-u-harkivskiy-oblasti-viyavili-vodiyiv-avto-iz-oznakami-sp-yaninnya

У Харківській області виявили водіїв авто із ознаками сп'яніння

На порушників складені відповідні адміністративні матеріали, які направлять до суду.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Патрульну поліцію Харківської області.
 
За минулу добу патрульні зупинили 24 водія, які керували з ознаками сп'яніння.
 
«На щастя, їхню небезпечну подорож закінчили наші інспектори. На порушників складені відповідні адміністративні матеріали, які направлять до суду.
Не ризикуйте власним майбутнім та життям інших — сідайте за кермо тверезими!», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині п’яний водій збив двох велосипедистів.
 
←Вернуться Печать