05.09.2025   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284740-harkivski-komunalniki-za-tizhden-vidremontuvali-117-domofoniv

Харківські комунальники за тиждень відремонтували 117 домофонів

За минулий тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» відремонтували 117 домофонів та відновили роботу 27 приладів обліку електроенергії.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, ремонту систем відеоспостереження тощо. 
 
Крім того, підприємство продовжує контролювати виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами. Загалом за тиждень було опрацьовано понад 7,7 тис. звернень від харків’ян.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що тимчасово відключать газ у частині Салтівського району Харкова.
 
←Вернуться Печать