Новость из раздела: Спорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284028-biatlonisti-harkivschini-stali-prizerami-chempionatu-ukrayini
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1284028-biatlonisti-harkivschini-stali-prizerami-chempionatu-ukrayini
Біатлоністи Харківщини стали призерами чемпіонату України
Спортсмени Харківщини успішно виступили на Львівщині.

Як повідомляє РЕДПОСТ, з 6 по 11 серпня 2025 року у селі Яворів Львівської області пройшов чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.
У складі збірної команди Харківської області
- Кіріл Замурей,
- Ярослав Гаркуша,
- Нікіта Солодовник та
- Андрій Фірцович
вибороли бронзову нагороду в естафетній гонці.
Нагадаємо, раныше РЕДПОСТ писав, що харківські веслувальники здобули три медалі на чемпіонаті України з академічного веслування.