
Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1265644-stalo-vidomo-u-yakomu-stani-znahodyatsya-postrazhdali-vid-obstriliv-harkivschini
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1265644-stalo-vidomo-u-yakomu-stani-znahodyatsya-postrazhdali-vid-obstriliv-harkivschini
Стало відомо, у якому стані знаходяться постраждалі від обстрілів Харківщини
У лікарнях на стаціонарному лікуванні перебувають 13 постраждалих від обстрілів Харківщини.

Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на ХОВА, у лікарнях області на стаціонарному лікуванні перебувають 13 постраждалих від обстрілів Харкова 30 грудня 2023 року.
Серед пацієнтів, які залишаються у медзакладах, 8 жінок та 5 чоловіків.
Під особливим наглядом лікарів двоє постраждалих:
- 37-річний чоловік у якого уламкові ураження голови та тулубу,
- 64-річна жінка із травмою грудної клітини, голови, ушкодженнями верхніх та нижніх кінцівок. Їхній стан лікарі розцінюють як стабільний.
- 16-річний хлопець із різаними ранами голови та саднами спини у стані середньої важкості залишається на лікуванні.
Інші пацієнти мають легкі травми. Зокрема постраждалі отримали уламкові поранення, забійні рани.
- 14 – річного підлітка, якого після обстрілів доставили в лікарню, медики оглянули та залишили на амбулаторному лікуванні.