
Новость из раздела: Армія
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1264508-na-kup-yanskomu-napryamku-protivnik-viv-shturmovi-diyi
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1264508-na-kup-yanskomu-napryamku-protivnik-viv-shturmovi-diyi
На Куп’янському напрямку противник вів штурмові дії
На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів з території рф, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України.
.jpg)
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.
Артилерійських та мінометних обстрілів ворога зазнали населені пункти: Уди, Алісівка, Бочкове, Мала Вовча Харківської області.
На Куп’янському напрямку противник вів штурмові дії в районах Синьківки та Іванівки Харківської області, де Силами оборони відбито 3 атаки. Завдав авіаційних ударів поблизу Іванівки та Кислівки.
Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка, Берестове Харківської області.
Раніше РЕДПОСТ писав, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 120 одиниць вибухонебезпечних предметів.